View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Weight
jv: Urutan

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role
jv: Parāgā

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
