View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Weight
kk: Салмағы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы
