View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Weight
ku: سەنگ

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
