View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Weight
mn: Жин

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх
