View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Weight
mr: मुल्य

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
