View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
