View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Weight
nn: Vekt

en: Roles
nn: Roller

en: Role
nn: Rolle

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad

en: Full content
nn: Heile innhaldet
