View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Role
pa: ਰੋਲ
