View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Weight
ps: وزن

en: Role
ps: ونډه

en: Select
ps: غوره
