View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Weight
ro: Greutate

en: Roles
ro: Roluri

en: Role
ro: Rol

en: Revision of %title from %date
ro: Revizia %title de la data %date

en: Select
ro: Alege

en: Add another item
ro: Adugă alt element

en: Full content
ro: Întregul conținut

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: View modes
ro: Moduri de vizualizare
