View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Weight
ru: Вес

en: Roles
ru: Роли

en: Role
ru: Роль

en: Revision of %title from %date
ru: Редакция %title от %date

en: Select
ru: Выбрать

en: Add another item
ru: Добавить ещё

en: Full content
ru: Полная версия

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: View modes
ru: Режимы отображения
