View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Weight
sl: Teža

en: Roles
sl: Vloge

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...
