View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Weight
sr: Тежина

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога

en: Full content
sr: Пун садржај

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
