View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Roles
tr: Roller

en: Role
tr: Rol

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Select
tr: Seç

en: Add another item
tr: Başka bir öğe ekle

en: Full content
tr: Tüm içerik

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: View modes
tr: Görüntüleme kipleri
