View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Weight
af: Gewig

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol
