View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Weight
am: ክብደት

en: Roles
am: ሚናዎች

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
