View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Weight
ast: Pesu

en: Role
ast: Rol
