View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Weight
el: Βάρος

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role
el: Ρόλος

en: Select
el: Επιλογή

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
