View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Weight
eo: Pezo

en: Roles
eo: Roloj

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
