View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Weight
et: Kaal

en: Roles
et: Rollid

en: Role
et: Roll

en: Select
et: Vali

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Full content
et: Kogu sisu

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: View modes
et: Kuvarežiimid
