View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Weight
eu: Pisua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Role
eu: Rol

en: Select
eu: Aukeratu

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Full content
eu: Eduki osoa
