View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Weight
fi: Paino

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role
fi: Rooli

en: Select
fi: Valitse

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: Full content
fi: Koko sisältö

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: View modes
fi: Näyttötavat
