View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Roles
ja: 役割

en: Role
ja: 役割

en: Select
ja: 選択

en: Add another item
ja: 別のアイテムを追加

en: Full content
ja: 全文

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: View modes
ja: ビューモード
