View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role
km: តួនាទី

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
