View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Weight
lv: Svars

en: Roles
lv: Lomas

en: Role
lv: Loma

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: View modes
lv: Skatu režīmi
