View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Weight
nl: Gewicht

en: Roles
nl: Rollen

en: Role
nl: Rol

en: Select
nl: Selecteren

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: View modes
nl: Weergavemodi
