View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Weight
pl: Waga

en: Roles
pl: Role

en: Role
pl: Rola

en: Select
pl: Wybierz

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: View modes
pl: Tryby wyświetlania
