View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Weight
sk: Váha

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Select
sk: Zvoľte

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Full content
sk: Celý obsah

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: View modes
sk: Režimy zobrazenia
