View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Weight
sq: Pesha

en: Roles
sq: Rolet

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
