View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Weight
te: భారం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Role
te: పాత్ర

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
