View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Select
th: เลือก

en: Add another item
th: เพิ่มรายการอื่น

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: View modes
th: โหมดของวิว
