View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Weight
uk: Вага

en: Roles
uk: Ролі

en: Role
uk: Роль

en: Select
uk: Вибір

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: Full content
uk: Повний вміст

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: View modes
uk: Режими перегляду
