View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Weight
ur: وزن

en: Roles
ur: رولز

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
