View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Roles
vi: Vai trò

en: Role
vi: Vai trò

en: Select
vi: Chọn

en: Add another item
vi: Thêm mục

en: Full content
vi: Nội dung đầy đủ

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
