View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Weight
az: Çəki

en: Roles
az: Rollar

en: Role
az: Rollar

en: Select
az: Seçin

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Full content
az: Tam məzmun
