View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Weight
be: Вага

en: Roles
be: Ролі

en: Role
be: Роля

en: Select
be: Выбраць

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: Full content
be: Усё змесціва

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: View modes
be: Лады выглядаў
