View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Weight
ca: Pes

en: Roles
ca: Rols

en: Role
ca: Rol

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: View modes
ca: Modes de visualització
