View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Weight
es: Peso

en: Role
es: Rol

en: Revision of %title from %date
es: Revisión de %title de %date

en: Select
es: Seleccionar

en: Add another item
es: Añadir otro elemento

en: Full content
es: Contenido completo

en: View mode
es: Modo de vista

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: View modes
es: Modos de visualización
