View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Weight
fr: Poids

en: Roles
fr: Rôles

en: Role
fr: Rôle

en: Revision of %title from %date
fr: Version de %title du %date

en: Select
fr: Sélectionner

en: Add another item
fr: Ajouter un autre élément

en: Full content
fr: Contenu complet

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: View modes
fr: Modes d'affichage
