View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Weight
he: משקל

en: Roles
he: תפקידים

en: Role
he: תפקיד

en: Select
he: בחר

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Full content
he: תוכן מלא

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: View modes
he: מצבי תצוגה
