View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Weight
hi: मान

en: Roles
hi: भूमिका

en: Role
hi: भूमिका

en: Add another item
hi: एक और आइटम जोड़ें

en: Full content
hi: पूरी सामग्री

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
