View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Weight
hr: Težina

en: Roles
hr: Uloge

en: Role
hr: Uloga

en: Revision of %title from %date
hr: Revizija %title od %date

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
