View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Weight
hu: Súly

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Role
hu: Szerepkör

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Add another item
hu: Újabb elem hozzáadása

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: View modes
hu: Nézetmódok
