View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Role
hy: Դեր

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
