View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Weight
is: Vægi

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði
