View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Weight
it: Peso

en: Roles
it: Ruoli

en: Role
it: Ruolo

en: Revision of %title from %date
it: Revisione di %title del %date

en: Select
it: Scegliere

en: Add another item
it: Aggiungi un altro elemento

en: Full content
it: Contenuto completo

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: View modes
it: View mode
