View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Weight
ka: წონა

en: Roles
ka: როლები

en: Role
ka: როლი
