View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Weight
lt: Svoris

en: Roles
lt: Rolės

en: Role
lt: Rolė

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Weight for @title
lt: @title svoris
