View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Weight
ne: वजन

en: Roles
ne: भूमिका

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
