View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Weight
oc: Pes

en: Roles
oc: Ròtles

en: Role
oc: Ròtle

en: Revision of %title from %date
oc: Revision de %title del %date

en: Select
oc: Seleccionar

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: Full content
oc: Contengut complet

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
